Whatsapp

Yeni Nesil Mutfak tezgah arası cam Şişli

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Yeni Nesil Mutfak tezgah arası cam Şişli'de montajı yapılmıştır. Temperli cam yapısı itibariyle normal camdan daha dayanıklı bir cam türüdür. 700 derece gibi çok yüksek bir sıcaklığa maruz bırakılan cam birden soğuk hava ile soğutularak bu özel cam elde edilmektedir. Temper li cam yapısı itibariyle darbe aldığı an kırıldığı taktirde normal cama nazaran boncuk boncuk parçalanarak dağılmaktadır.

Tezgah arası cam ıle artık mutfaklarınız fayansların kırlılıgınden kurtulup daha görsel daha temiz ve 3 boyutlu goruntu alacaktır.. tezgah arası cam kesinlikle temperli kırılmaz camdan yapılmaktadır. uv baskı ıle yapılan işlemler kesinlikle bozulma yapmaz ve uzun yılllar kullanılabılmektedir.. yapılan baskı camın arka yuzeyınde oldugundan dolayı çizilme olmaz.. fayans malzemelerınde zamanla solma ve derz aralarında yaglanma oldugundan dolayı rahatsızlık vermekte.. Tezgah arası cam ıle bu tarz yaglanma sorunları ortadan kalkmaktadır.. sadece yapmanız gereken nemli bir bez ile camlarımızı sılıp kolayca temzılıge ulasmak.. tezgah arası cam ıle artık sızınde mutfaklarınız muhtesem bır görsellige ulassın..

Yeni Nesil Mutfak tezgah arası cam Şişli Yeni Nesil Mutfak tezgah arası cam Şişli Yeni Nesil Mutfak tezgah arası cam Şişli Yeni Nesil Mutfak tezgah arası cam Şişli Yeni Nesil Mutfak tezgah arası cam Şişli Yeni Nesil Mutfak tezgah arası cam Şişli Yeni Nesil Mutfak tezgah arası cam Şişli

Diğer Çalışmalar:

HEMEN ARA